Menu

U13 Drenge (05) - Hold 1

Holdets stab

Assistenttræner
ingen pic
Jakob Møller Sørensen
Holdleder
profil
Heidi Van der Veer
Træner
profil
Henrik Sørensen

KampprogramU13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

Taastrup FC
19. aug
Kl. 11.15
Ude
NyBolig Park

Albertslund IF

Albertslund IF
26. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Albertslund Stadion

RB 1906
September 2017

Farum BK
2. sep
Kl. 11.00
Ude
Farum Park

Albertslund IF

Albertslund IF
6. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Albertslund Stadion

Karlslunde IF

Albertslund IF
16. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Albertslund Stadion

KFUM BK, Roskilde

Brøndbyernes IF
17. sep
Kl. 11.30
Ude
Brøndby Stadion

Albertslund IF

Albertslund IF
30. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Albertslund Stadion

Tuse IF
Oktober 2017

Glostrup
7. okt
Kl. 10.00
Ude
Østervangsbanerne

Albertslund IF

Albertslund IF
14. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Albertslund Stadion

Holbæk B&I

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

August 2017

Albertslund IF (1)
0 - 1
Hjemme
Albertslund Stadion

Skjold (M)

StillingU13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Albertslund IF 0 0 0 0 0
2 Brøndbyernes IF 0 0 0 0 0
3 Farum BK 0 0 0 0 0
4 Glostrup 0 0 0 0 0
5 Holbæk B&I 0 0 0 0 0
6 Karlslunde IF 0 0 0 0 0
7 KFUM BK, Roskilde 0 0 0 0 0
8 RB 1906 0 0 0 0 0
9 Tuse IF 0 0 0 0 0
10 Taastrup FC 0 0 0 0 0

AIF Klubshop

Næste kampU13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 3

Ude mod
Taastrup FC
19. aug
Kl. 11.15
NyBolig Park
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår - Pulje 3

Næste kampUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Holdets aktiviteterAIF Årgang 2005 Hold 1

August 2017
19.
lørdag

11:15 - 12:15

Kamp
Taastrup FC - Albertslund IF
26.
lørdag

09:00 - 10:00

Andet
AIF dag
Albertslund stadion
26.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Albertslund IF - RB 1906
September 2017
4.
mandag

17:30 - 18:30

Kamp
BK Avarta - Albertslund IF
9.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Albertslund IF - Karlslunde IF
16.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Albertslund IF - KFUM BK, Roskilde
22.
fredag

14:00 - 15:00

Stævne
Vejen cup
23.
lørdag

11:30 - 12:30

Kamp
Brøndbyernes IF - Albertslund IF
30.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Albertslund IF - Tuse IF
Oktober 2017
7.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Glostrup - Albertslund IF
14.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Albertslund IF - Holbæk B&I